Menu

členská sekce WP1

členská sekce WP2

Odkazy

ELDEL.CZ > Archiv > Poděkování mateřským školám za spolupráci při první fázi sběru dat

Poděkování mateřským školám za spolupráci při první fázi sběru dat

16. dubna 2009 | 11:04:53

Vážení kolegové.

Chceme Vám touto cestou poděkovat za spolupráci na naší studii. Velice si vážíme Vaší ochoty a vstřícnosti. Jsme rádi, že Vám můžeme oznámit, že první fáze testování je úspěšně ukončena. V nejbližším čase budeme zpracovávat získaná data a připravovat druhou fázi testování. Budeme se snažit, aby byla pro děti ve Vaší školce přinejmenším stejně zábavná a podnětná jako ta první.

Druhou fázi sběru dat bychom rádi začali v květnu a ukončili ještě před začátkem letních prázdnin. I tentokrát bude mít naše práce s dětmi podobu zábavných a rozmanitých her a úkolů.

Možná Vás bude zajímat, že připravujeme pro Vás informační workshop o celém projektu, kde Vám představíme teoretická východiska a metody naší práce. O přesném datu a místu konání Vás budeme včas informovat.

S potěšením Vám oznamujeme, že už funguje webová stránka našeho projektu www.eldel.cz. Můžete tu nalézt základní informace o celém projektu i novinky a aktuality. Budete-li mít zájem o další informace, velice rádi Vám je poskytneme. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím našich emailových adres či kontaktního telefonního čísla.


Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.


Za pracovní skupinu WP1

Mgr. Gabriela Málková, PhD., a Mgr. Miroslav Litavský (gabriela.malkova@gmail.cz` miroslav.litavsky@gmail.cz)

tel. 221900544


Vytisknout © 2008 - 2022 ELDEL.cz